Husovo náměstí 36, 266 01 Beroun - centrum
tel.: + 420 777 092 229, e-mail: martinasvitilova@seznam.cz

Co je to permanentní make-up?

Jedná se o mikroimplantaci pigmentu speciálním přístrojem, do vrchní vrstvy pokožky – epidermu. Základní rozdíl mezi klasickým tetováním a permanentním make-upem spočívá v hloubce implantace a v použitém pigmentu. Při PMU se používají pouze lehká barviva na přírodní bázi, která se postupně přirozeným způsobem odbourávají.

Tyto rozdíly se promítají v konečném efektu, kdy výsledky klasického tetování jsou prakticky doživotní, kdežto pigmentace PMU je individuální a časově omezena na dobu 1 – 5 let v závislosti na stáří, promaštění a typu pokožky, slunění, hormonální hladině a především závisí na vnitřním prostředí jedince.

Permanentní make-up by také neměl být považován za náhražku klasického nebo večerního líčení, ale měl by sloužit pouze jako jeho základ, protože výsledkem by měli být ty nejpřirozenější a nejjemnější odstíny, které dokáží zvýraznit krásné rysy vaší tváře, vyrovnají asymetrie, nebo skryjí menší nedostatky.

Samozřejmě ale záleží na přání klientky, jaký odstín a sytost barvy si vybere. Permanentním make-upem lze také retušovat či obměňovat staré tvary a barvy, které jsou již pro klientku nevyhovující. PMU také není překážkou pro používání vaší oblíbené rtěnky, protože dekorativní kosmetikou můžete samozřejmě měnit barevné odstíny dle potřeby.

Protože při aplikaci PMU dochází k porušení pokožky, musí se provádět zásadně s dodržením všech přísných hygienických a dezinfekčních předpisů, včetně použití speciálních přístrojů a kvalitních barevných pigmentů, které jsou zárukou dobré snášenlivosti, trvanlivosti. Neprofesionální provedení může způsobit zanesení infekce, zkomplikovat hojení a negativně se projeví v konečném výsledku.

Permanentní make-up provádí zkušená zdravotní sestra, za dodržení všech přísných hygienických zásad, s několikaletou praxí v tomto oboru.

Konzultace zdarma.

Pečlivě si vyberte studio, kde vám permanentní make-up aplikují

Permanentní make-up na několik let ovlivní vzhled vaší tváře, proto je velmi důležité pečlivě vybrat studio, ve kterém vám permanentní make-up aplikují. Jen tak se vyhnete neprofesionálnímu provedení. Následné odstraňování nebo předělávání je většinou obtížné, zdlouhavé, bolestivé a samozřejmě i finančně náročné!

Nepovedené aplikace provedené v jiných salonech

Permanentní make up Permanentní make up Permanentní make up

Více fotografií nepovedených aplikací provedených v jiných salonech »

nahoru

Fotogalerie před a po

Prohlédněte si ukázky mé práce ..


Obočí

Více »

Oční linky

Více »

Rty

Více »Konzultace zdarma

Objednejte si nezávaznou konzultaci při které se dozvíte vše .. Více »