Husovo náměstí 36, 266 01 Beroun - centrum
tel.: + 420 777 092 229, e-mail: martinasvitilova@seznam.cz

Možnosti - co lze upravit permanentním make-upem

Obočí

Obočí – je možné upravit velikost, hustotu i šířku, nebo ho pouze lehce zvýraznit vystínováním. V případě zcela chybějícího obočí jej lze kompletně vymodelovat. Úprava se většinou provádí vykreslením jednotlivých chloupků v barvě vašeho původního obočí nebo barvou, kterou spolu pečlivě vybereme. Na obočí by se nikdy neměla používat černá barva, ale pouze různé odstíny hnědé. Vždy je lepší raději zvolit světlejší odstín a ten pak až při korekci případně trochu ztmavit. Definitivní barva obočí se projeví přibližně měsíc po aplikaci a proto se korekce dříve jak za 4 týdny neprovádí.

Oční linky

Nejoblíbenější je vytvoření jemné linky pouze v řasách, která je určena pro velice přirozený vzhled oka, vytváří iluzi hustých řas i v případě, že zcela chybí. Je vhodná pro zákaznice s malýma, zapadlýma očima, ale především pro ženy, které chtějí oko pouze lehce zvýraznit. Linkou modelovací, nebo postupně se rozšiřující, lze vytvořit mandlový tvar oka a je určena ženám se sklonem k pokleslým víčkům, či kulatým tvarem očí. Ideální barva je černohnědá nebo černá, ale dá se namíchat i jemnější odstín dle přání zákaznice. Linka dolní se provádí přes celé oko, nebo jen do 1/3. Linka horní a dolní by se nikdy neměla u vnějšího koutku spojovat. Místo aplikace se dostatečně dlouho umrtvuje znecitlivující mastí a následně znecitlivujícím gelem, takže obavy z bolesti jsou při tomto postupu zbytečné.

Rty

V případě, že vaše rty mají dokonalý tvar, lze provést pouze jemnou konturu bez stínovaní, která vaše rty krásně zvýrazní.

Více žen však dává přednost kontuře se stínováním, protože jedině tak můžeme zcela pozměnit tvar rtů, jejich velikost, dodat jim plnost, nebo doplnit chybějící barvu (např. po oparech, při světlé barvě rtů). Takto lze také korigovat drobné asymetrie a deformace. Stínování rtů si lze představit jako konturu, kterou lehce rozetřeme směrem do středu a tím vytvoříme méně nápadný a přirozený vzhled.

Mnoho žen chce své rty pomocí permanentního make-upu neúměrně zvětšovat, ale vše má své meze. Určitě platí „méně je více“.

Barva rtů se míchá individuálně a i hodně světlý a přirozený odstín je bezprostředně po aplikaci o dost výraznější. Proto bezprostředně po aplikaci nepropadejte panice a vyčkejte až se stroupky cca za 4 dny samy sloupnou a barva zjemní. To samé platí i u obočí, jen stroupky se loupou přibližně jeden týden. U citlivějších zákaznic je možné domluvit injekční anestezii rtů v nedaleké zubní ordinaci a aplikace se tak stává bezbolestnou.

U rtů je obzvlášť důležité chránit je alespoň 2 měsíce od aplikace před UV zářením vysokým ochranným faktorem SPF 50 z důvodu nežádoucí pigmentace kůže.

nahoru

Fotogalerie před a po

Prohlédněte si ukázky mé práce ..


Obočí

Více »

Oční linky

Více »

Rty

Více »Konzultace zdarma

Objednejte si nezávaznou konzultaci při které se dozvíte vše .. Více »